MAX20-100.0CA Datasheet PDF
| Costruttore | Imballaggio | Descrizione | Temperatura | |
|---|---|---|---|---|
| MDE-Semiconductor | 100.00V; 5.0A ;20000W peak pulse power; high current transient voltage suppressor (TVS) diode. For bipolar applications |